O Allocu
 

Alloc AS

Alloc vyrábí vysoce kvalitní laminátové podlahy od roku 1992. V roce 1996 jsme přišli na trh s revoluční novinkou - zámkovým systémem, který umožňuje pokládku laminátových podlah bez použití lepidla. S naším patentovaným zámkovým systémem do sebe jednotlivé lamely zapadají snadno a rychle. Výsledný efekt pokládky je perfektní a laminátová podlaha si udrží svou kvalitu po velmi dlouhou dobu.

Od samého začátku se Alloc stále soustřeďovala zlepšování a vývoj produktů. Dnes nabízí kompletní řadu podlahových produktů a příslušenství, které naplňují všechny potřeby. Řada Alloc - Floors for Living je vhodná pro hřejivou atmosféru obývacího pokoje stejně dobře, jako pro prezentaci prvotřídního stylu recepce či kanceláře.

Vlastníkem Alloc je belgická skupina Beaulieu International Group, která v roce 2004 dosáhla obratu 500 mill. EUR a zaměstnala přibližně 2000 lidí. Beaulieu International Group je rozdělena do tří divizí - jedna se zabývá produkty ze dřeva, druhý tkaním příze a třetí koberci. Více informací o Beaulieu International Group získáte na jejich stránkách www.bintg.com .

Poli mechanických zámkových systémů pro podlahy patří Välinge Aluminium AB. Tento podnik zahrnuje vývoj zámkových systémů pospolu s produkcí vybavení a technických postupů. Zaměstnanci Välinge Aluminium vynalezli a představili laminátové podlahy v roce 1977, tedy ve stejnou dobu jako zaměstnanci Perstorp AB. Zámková technologie Välinge Aluminium AB je chráněna celosvětově několika různými patenty a právo jejího využití bylo licencováno několika klíčovými partnery, jako je například Berry Group a Alloc AS. O Välinge Aluminium AB se toho více dozvíte na jejích stránkách, www.valinge.se .