Reference
 

Proč si vybrat Alloc?

TRVALÝ ÚSPĚCH!

Laminátové podlahy Alloc jsou vhodné dokonce i do těch nejextrémnějších oblastí použití. Mohou být položeny všude, včetně odbavovacího prostoru terminálu 1 Londýn Heathrow společnosti British Airways. Tyto podlahy je snadné instalovat, vydrží dlouhou dobu, jednoduše se čistí a vyžadují minimální údržbu.


Nabízíme také laminátové podlahy se zákaznicky upravenými dekory - například podlahy s vyloženým logem obchodu! Ta loga jsou do podlahy vložena průmyslově, tudíž snesou stejnou zátěž jako podlahové lamely bez loga.

Další důvody:

SÍLA

Silný zámek

Unikátní hliníkový zámkový systém zaručuje silný a těsný spoj laminátové podlahy. Výhodou této konstrukce je, že ani těžké váhy nebo provoz nemohou spoje zlomit nebo rozdělit.

 

---

Vysokotlaký laminát

Povrch laminátových podlah Alloc tvoří převážně vysokotlaký laminát (HPL), který je extrémně odolný, mnohokrát silnější než u leckterých jiných laminátových podlah.

 

 

JEDNODUCHOST

Unikátní hliníkový zámkový systém

Tato laminátová podlaha má patentovaný systém hliníkových zámků pro rychlé a dokonalé spojení jednotlivých lamel. Jde o systém, který udrží vaši laminátovou podlahu na svém místě roky.

 

---

Snadná údržba

Tato laminátová podlaha nevyžaduje téměř žádnou údržbu a není třeba ji ani pískovat ani lakovat nebo olejovat. K jejímu čištění vám postačí vysavač, suchý mop nebo vlhký hadr. Jako čistidlo doporučujeme Alloc Cleaner nebo podobný syntetický prostředek.

 

 

BEZPEČNOST

Odolnost vůči vodě

Materiál, z něhož je vyrobeno jádro této laminátové podlahy, je náš jedinečný Aqua Resist HDF, který redukuje absorpci vlhkosti na absolutní minimum. K tomu navíc jsou speciálně naimpregnovány proti průniku vlhkosti i hrany lamel.

 

 

TICHOST

Alloc Silent System

Laminátové podlahy Alloc disponují unikátní podložkou absorbující zvuk - tzv. Alloc Silent System, která je připevněna na spodní část podlahy. Její předností je redukce hluku v místnosti asi o 50 % ve srovnání s podlahami, které ji nemají.