Produkty
 

Alloc Original Trend - specifikace produktu

SÍLA

Síla zámku

Unikátní systém hliníkových zámků zajišťuje silný a těsný spoj jednotlivých lamel laminátové podlahy. Výhodou této konstrukce je, že nic těžkého, ani vysoký provoz nemůže spoje ohrozit.

 

---

Vysokotlaký laminát (HPL)

Povrch všech laminátových podlah této kolekce tvoří vysokotlaký laminát (HPL), který je extrémně odolný, mnohokrát silnější než u jiných laminátových podlah.

 

---

JEDNODUCHOST

Unikátní systém hliníkových zámků

Tato laminátová podlaha má patentovaný systém hliníkových zámků pro rychlé a dokonalé spojení jednotlivých lamel. Jd eo systém, který udrží vaši laminátovou podlahu na svém místě roky.

 

---

Snadná údržba

Tato laminátová podlaha nevyžaduje téměř žádnou údržbu a není třeba ji ani pískovat ani lakovat nebo olejovat. K jejímu čištění vám postačí vysavač, suchý mop nebo vlhký hadr. Jako čistidlo doporučujeme Alloc Cleaner nebo podobný syntetický prostředek.

 

---

BEZPEČNOST

Odolnost vůči vodě

Materiál, z něhož je vyrobeno jádro této laminátové podlahy, je náš jedinečný Aqua Resist HDF, který redukuje absorpci vlhkosti na absolutní minimum. K tomu navíc jsou speciálně naimpregnovány proti průniku vlhkosti i hrany lamel.

 

---

Záruka

Alloc nabízí na své produkty tu nejlepší záruku na trhu. Doživotní garance kvality je uplatňována na podlahy použité v domácnostech a zahrnuje:

 

Záruka zahrnuje:

  • integritu spoje/dokonalost instalace
  • odolnost vůči opotřebení
  • stálobarevnost
  • odolnost proti korozi
  • odolnost vůči vodě

---

TICHOST

Alloc Silent System

Laminátové podlahy Alloc Commercial disponují unikátní podložkou absorbující zvuk - tzv. Alloc Silent System, která je připevněna na spodní část podlahy. Její předností je redukce hluku v místnosti asi o 50 % ve srovnání s podlahami, které ji nemají.

 

---

HŘEJIVOST

Alloc Heating System

Tyto laminátové podlahy mohou být také vybaveny podlahovým vytápěním Alloc Heating System, které je integrováno do podložky Silent System. Něco takového vaši podlahu nejen příjemně zateplí, ale zároveň utlumí hluk - nepřekonatelná kombinace.

 

Konstrukce laminátové podlahy:

a) speciální melaminem impregnovaná vrstva pro extrémní odolnost vůči opotřebení
b) melaminem napuštěná vrstva dekoru
c) 2 vrstvy sulfátového papíru
d) HDF jádro; Alloc Aqua Resist
e) patentovaný systém hliníkových zámků
f) impregnované hrany
g) stabilizující vrstva vysokotlakého laminátu (HPL)
h) podložka - Alloc Silent System (v případě potřeby vybavená podlahovým vytápěním Alloc Heating System)

 

---